Witamy w BECPAKu

Od ponad 15-stu lat wspieramy swoją wiedzą i doświadczeniem firmy z niemalże całej Europy. Zaufało nam już ponad 30 000 przedsiębiorstw z wielu branż i gałęzi przemysłu.

Nasze produkty i rozwiązania znalazły uznanie wśród wielkich korporacji, jak również małych i średnich przedsiębiorstwach. Dzięki ogromnej pasji do opakowań potrafimy indywidualnie podejść do każdego klienta i dopasować ofertę do najbardziej szczegółowych wymagań.

Jako producent wielu materiałów opakowaniowych, jesteśmy pewni jakości naszych produktów, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny i warunki współpracy. Zaufało już wielu, zaufaj i TY!

Nasze atuty to:

  • Szeroki wybór materiałów opakowaniowych
  • Hurtowe ceny, rabaty ilościowe, zniżki dla stałych klientów
  • Szybkie dostawy na terenie całego kraju 24 / 48h
  • Profesjonalne doradztwo - opieka handlowca
  • Zamówienia na telefon / online
  • Zakupy w sklepie stacjonarnym w Warszawie
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
  • Opakowania z indywidualnym nadrukiem lub / i pod wymiar

Jesteśmy Producentem.

Od wielu lat jesteśmy producentem materiałów opakowaniowych. Świetnie znamy się na tym co robimy, dlatego każdy nasz produkt jest powodem do dumy. Doskonała jakość naszych produktów oraz konkurencyjne ceny dają nam wysoką pozycję wśród polskich producentów opakowań.

Najwyższa jakość materiałów, nowoczesny park maszynowy.

Stale się rozwijamy oraz ulepszamy nasze procesy dążąc do perfekcji. Sprzedajemy tylko takie produkty, które spełniają najwyższe wymagania w branży. Dzięki stałym inwestycjom jesteśmy pionierami i wyznaczamy standardy produktom z branży opakowaniowej.

Szeroki wybór materiałów opakowaniowych.

By zaspokoić wszystkie potrzeby klientów, dystrybuujemy oraz bezpośrednio importujemy wiele materiałów do pakowania od sprawdzonych i renomowanych producentów. Zawsze są to produkty spełniające najwyższe standardy i posiadające najlepsze właściwości.

Nowe linie produkcyjne.

Kluczowe inwestycje naszej firmy dotyczą rozbudowy parku maszynowego. Dzięki nowym liniom produkcyjnym możemy szybciej i sprawniej realizować zamówienia.

Rozbudowana przestrzeń magazynowa.

Dzięki rozbudowie infrastruktury magazynowej możemy w krótkim czasie dostarczać naszym klientom ponad 5000 produktów. Obsługujemy zamówienia hurtowe i detalicznie.

Najwyższa jakość obsługi klienta.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo w doborze produktów i logistyce opakowaniowej. Zawsze chętnie pomożemy Państwu nawet w zakresie obsługi nietypowych zamówień.

Zadzwoń i sprawdź nas już dziś !