BECPAK EXPRESS JUŻ DZIAŁA!

TOTALNA NOWOŚĆ

 

                Drodzy klienci, specjalnie dla Was przygotowaliśmy długo wyczekiwane rozwiązanie ułatwiające wysyłkę paczek kurierskich. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dzięki czemu teraz możecie załatwić wszystko w jednym miejscu! Od kwietnia b.r. uruchomiliśmy usługę wysyłki paczek kurierskich bezpośrednio od nas.

Dotąd często się zdarzało, że klienci po dokonaniu u nas zakupu materiałów opakowaniowych, przemieszczali się z nimi np. do domu, pakowali paczkę, po czym musieli udać się z nią do punktu nadania, aby ją wysłać. Teraz cały proces będzie znacznie łatwiejszy! Wystarczy, że zapakujesz u nas swoją przesyłkę, pozostawisz dane nadawcy oraz odbiorcy, a nasi pracownicy zajmą się kompleksowo wysyłką! Nie masz czasu/ochoty samodzielnie pakować paczki? Żaden problem, w tym też możemy Ci pomóc, ponieważ oferujemy również usługę pakowania i zabezpieczenia przesyłki.

Wszelkich informacji na temat warunków usługi oraz cen udzielimy osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą.